Not only

Leto, zábava, more, slnko, pláž, kamaráti, tanec, súťaže a TY!

Po prvý krát som sa ocitla na Lifecampe ako 15 ročná teenagerka. Bol to úplne prvý ročník campu (2010) a práve vtedy som sa rozhodla spraviť skok z vlastnej zóny komfortu do niečoho nového. Autobus bol plný nových tvári a neznámych ľudí… No po chvíli sa to začalo meniť. Už po pár hodinách som spoznala naše hviezdy leta a tak to pokračovalo ďalej a ďalej.

Ak by sa ma niekto spýtal, „čo Ti Lifecamp dal?“, aj po uplynutí 5 rokoch by som odpovedala rovnako. PRIATEĽSTVO. A nie len to. Lifecamp je tábor o živote, o Tebe a o Ňom. Je to niečo, čo sa Ťa dotýka hlboko vo vnútri vlastného Teba. Tvoj background Ťa tvoril do momentu, ako si sa dostal na Lifecamp. Počas tohto špeciálneho týždňa si sa odtrhol z denno-dennej rutiny. Každý deň bol jedinečný. A práve preto to si ho mohol prežiť naplno. Všetky dni campu mali vopred pripravený program, ktorý samozrejme obsahoval aj free-time, ktorý sme najčastejšie využili na pláži.

A čo to spomínané priateľstvo? To je niečo s čím je náš život spojený denno-denne, je to viac o Tebe ako o nich… Mnohokrát rád spomínaš na všetky tie krásne prežité momenty a mladosť, to je to najkrajšie obdobie, ktoré netrvá večnosť, no spomienky ostanú naveky. Tak prečo si ich nevytvoriť práve na tohtoročnom Lifecampe?

Ak máš ešte v sebe stále otázku ÍSŤ? či NEÍSŤ? – tak ani neváhaj a POĎ!!!

1

 

3

4

5

6