Čo je Lifecamp?

Lifecamp je stále rozrastajúca sa komunita priateľov! Je to zážitkový pobytový tábor v Chorvátsku. Je to tábor plný života, zábavy a kamarátstiev. Každý deň má nejakú témičku a správnu dávku adrenalínu! Tak prečo sa neprihlásiť a zažiť pravé letné dobrodružstvo s nami? Na tejto stránke nájdeš informácie, fotky a videá z minulých ročníkov. Mrkni aj na ľudí, ktorí toto všetko pre teba pripravujú v sekcií VEDÚCI. Vidíme sa!

Minulé ročníky

Povedali o nás

Najnovšie články

Ak ťa zaujímajú aktuálne informácie zo zákulisia Lifecampu, pozri si náš blog a sleduj náš FB

Všetky články
Kopanec

Vyznie to smiešne až neuveriteľne, ale Lifecamp ma kopol do zadku 😀 Postavil ma zo stoličky, na ktorej som si pohodlne sedela a nič neriešila. Prebudil ma z nudného sna do bláznivej a ohorujúcej reality, v ktorej zažívam každý deń peckové veci. Postavil ma na nohy a aj vďaka Lifecampu a ľuďom, ktorých som tam spoznala, som začala ŽIŤ NAPLNO! Pre […]

Read more
Priateľsvo, originalita, zmena

Keby som mal povedať v krátkosti čo pre mňa zmanená Lifecamp, boli by to asi slová ako priateľsvo, originalita a zmena. Priateľstvo preto, lebo myslím, že to asi najlepšie popisuje atmosféru, ktorá na campoch panovala. Ako vedúci sme sa snažili, aby sa všetci ľudia na campe cítili byť súčasťou jedného celku a spolu prispeli k tomu, […]

Read more
Not only

Leto, zábava, more, slnko, pláž, kamaráti, tanec, súťaže a TY! Po prvý krát som sa ocitla na Lifecampe ako 15 ročná teenagerka. Bol to úplne prvý ročník campu (2010) a práve vtedy som sa rozhodla spraviť skok z vlastnej zóny komfortu do niečoho nového. Autobus bol plný nových tvári a neznámych ľudí… No po chvíli sa to začalo meniť. Už […]

Read more
Výnimočnosť

Tento tábor je výnimočný svojou originalitou a jedinečnosťou, super nestarnúcim kolektívom organizátorov a v neposlednej rade lokalitou – veď kto by nechcel íst s partiou kamošov k moru? 😉 Osobne som sa zúčastnil na každom campe, ktorý sa konal, či už to bolo v Chorvátsku, alebo v Taliansku. Spoznal som množstvo skvelých ľudí z celého Slovenska, s ktorými udržujem kontakt aj teraz po […]

Read more
Čo pre mňa znamená Lifecamp?

Čo pre mňa znamená Lifecamp? Jednoznačne skvelé zážitky, veľa zábavy, ale aj hodnotých myšlienok, veľa slnka, krásne more, aktivity a súťaže plné nečakaných dobrodružstiev, téma dňa, ale hlavne priateľstvá, ktoré pretrvávajú dlhšie ako len počas tábora, priateľstvá, ktoré obohacujú život. Ako dieťa a teeneger som sama bola na mnohých táboroch, ktoré som si vždy užívala, ale […]

Read more

Vedúci

Títo ľudia pre Vás pripravujú neopakovateľné zážitky.

Maťo Marthy Štuk, 41 rokov

Maťo Marthy Štuk, 41 rokov

hlavný vedúci

Býva v Bratislave, ženatý, 2 deti. Fandí novej generácii mladých ľudí. Rád objavuje nové veci. Počúva Cheta Fakera a sledueje GoGa :-)

Linda, 19 rokov

Linda, 19 rokov

vedúca Chorvátsko

Žije v Slovenskom Grobe ( pri Bratislave). Miluje hudbu, šport, cestovanie a smiech. Rada spoznáva nových ľudí a jej heslo je: Bez úsmevu ani na krok

Tomáš

Tomáš

Vedúci Slovesnko

Býva v Stupave, ženatý, má dvoch divokých chlapcov. Má rád šport, cestovanie a každý pohyb. Rád vymýšľa nové príležitosti na prekonanie možností a schopností. Svojich i chalanov z našej ulice.

  Paľo, 36 rokov

  Paľo, 36 rokov

  vedúci Chorvátsko

  Žije v Bratislave, vášnivo počúva a spieva U2, miluje basket a chce vidieť mladých ľudí ako dosiahnú svoj potenciál.

   Roman, 19 rokov

   Roman, 19 rokov

   Býva na Štefanovej, chodí na elektrotechnickú školu v Bratislave. Bez kávy ťažko začína deň. Rád sa bicykluje, cestuje, fotí a je večný optimista.

    Braňo, 19 rokov

    Braňo, 19 rokov

    Vyskytuje sa v Jablonci, chodí na tú istú školu ako Roman. Má rád nezvyčajné veci, ktoré sa len tak nevidia.

     Eli

     Eli

     Rada sa učím nové veci, zažívam nové dobrodružstvá a podporujem v tom iných. Mám rada mladých ľudí a šikovných v práci vysielam na štipká do iných krajín. Tak ako som ja objavila hodnotu našej krajiny a ľudí v nej, prajem si aby sme spolu objavovali to čo je v nás a naše talenty, lebo verím že každý z nás je obdarovaný.

      Peťa

      Peťa

      vedúca Chorvátsko

      25 rokov, Žije vo Svätom Jure a je čerstvo vydatá. Spolu s manželom sa starajú sa o vinohrady a robia víno pre radosť. Baví ju organizovať eventy, miluje čokoládu a tanec. Snaží sa žiť prítomnosť naplno!

       Dominika

       Dominika

       vedúca Slovensko

       18 rokov Žije v Bratislave a študuje na gymnáziu. Má rada módu a jedlo. Okrem toho rada fotí a miluje ľudí, ktorí ju obklopujú. Teší sa na spoznávanie nových ľudí.

        Filip

        Filip

        vedúci Chorvátsko

        22 rokov. Býva v Žiline, má rád šport, cestovanie, spoznávanie nových miest a ľudí. Voný čas trávi najradšej s priateľmi :)

         Lucia Hoppanová

         Lucia Hoppanová

         vedúca Slovensko

         Bývam v Bratislave, všetko nové je pre mňa výzvou, na svet sa pozerám cez mikroskop a snažím sa zistiť prečo sú veci tak ako sú 🙂 a neznášam slovo "nedá sa".

          Kontaktujte nás

          A my Vám odpovieme hneď, ako to bude možné.

          Adresa
          Romanova 1 85102 Bratislava
          Kontakt
          E-mail: stuk.martin@gmail.com Telefón: 0918 534 754

          Vaše meno (povinné)

          Váš email (povinné)

          Predmet

          Vaša správa