Lifecamp pre mňa znamená týždeň plný dobrodružstva a spoznávania nových priateľov. Naučil ma, ako žiť svoj sen každý deň a rozdávať radosť druhým. Bol som už na dvoch turnusoch a určite sa na ďalšie prihlásim zas!
Samo Bezák, Nitra

Bol som už vo viacerých táboroch, a tento bol z nich najlepší!!!!
Šimon Janík, Dolné Lovčice

Super tábor s úžasnými ľudmi, množstvo zážitkov… Leto, slnko, more, pláž, no čo viac si môzeš priat ? 😀
Magda Mináriková, Bánovce

Chcela som ešte raz poďakovať za super camp, rešpekt pred vami všetkými, bolo to super a obdivujem vašu snahu a to, ako ste mali všetko super pripravené a ako dokážete urobiť program pre ľudí v takom veľkom vekovom rozmedzí. Veľmi sa mi páčilo, akým spôsobom ste rozdávali svoje skúsenosti a pohľady na život. Nič nebolo silené. Bolo mi cťou vás všetkých spoznať a odovzdaj prosím moje pozdravy aj ostatným! Všetkým skladám poklonu, boli ste super!!! Držím vám palce, nech sa vám darí!
Katka Vilčeková, Trnava

Takže ďakujem za skvelý camp, za možnosť stretnúť a spoznať nových ľudí, za zážitky a atmosféru. Bol to vynikajúci camp a nič na tom nemení fakt, že bol môj prvý. Veľmi sa mi páčilo spracovanie jednotlivých tém dňa, či už to boli videá, debaty v skupinkách alebo nejaké to slovo od vás. Takže ešte raz vďaka. Prajem vám do života len to najlepšie a dúfam, že to nebolo naposledy, čo som vás mohol stretnúť.
David Molnár, Poprad

Vážení organizátori Lifecampu, chcela by som veľmi poďakovať za tábor, ktorý ste zorganizovali. Dcéra Mirka bola veľmi spokojná. I spôsob, akým ste to robili, sa mi páčil. Mám 3 dospelé deti a pracujem so stredoškolákmi, takže práca s mládežou mi nieje cudzia. O to viac si vážim vašu aktivitu a obetavosť.
pani Jurášková

Chcela by som sa všetkým organizátorom Lifecampu poďakovať za úžasný tábor, v ktorom mohla byť aj moja dcéra Lucia -Gucci. Bola tam najmladšia,no dúfam že nie najneposlušnejšia. Boli ste všetci „cooloví“.
pani Hrušková

Domov prišiel opálený usmiaty pubertiak s tisíc fotkami, zážitkami a s prianím ísť na budúci rok opäť. Skvelé. Ďakujem.
Alena Adamková