Základné informácie

Makarska 2020

Pobytový camp s polpenziou v apartmánovom dome pre 14-18 ročných.

Dátum: 10.7. piatok – 19.7. nedeľa 

Doprava: luxusný klimatizovaný autobus z Bratislavy, zabezpečuje CK AZAD

Cena: 410 €

v cene: doprava, ubytovanie, polpenzia, program

Doplnkové poistenie nie je v cene.

Odchod v piatok večer, príchod do Makarskej v sobotu.

Návrat do Bratislavy v nedeľu (19-teho) ráno.

Prihlásiť sa môžete cez formulár 🙂

Počet účastníkov: 32

Informácie pre rodičov

Hlavný vedúci tábora Lifecamp je Martin Štuk . V tíme vedúcich je ešte ďalších 4 vedúcich.

Ing. Martin Štuk (43 rokov) je zakladateľ organizácie Stream, ktorá organizuje tábory Lifecamp. Martin má bohaté skúsenosti ako pracovník s deťmi a mládežou. Takisto má certifikované znalosti s prostredia terénnej práce s mládežou.

Občianske združenie Stream vzniklo v roku 2009. Videli sme veľkú núdzu a zároveň potrebu rozbehnúť organizáciu, ktorá by mladým ľudom pomáhala zmysluplne tráviť voľný čas.

Cieľom Streamu je vytvárať také aktivity a projekty, aby vo svojom voľnom čase spoznali správnych ľudí, zažili zábavu a zároveň vyťažili z toho niečo – čo pohne ich životom, niečo ich naučí, obohatí.

Tábor Lifecamp Chorvátsko sme pripravili pre vaše deti práve s týmto cieľom.  Tento ročník je v poradí ôsmy. Akékoľvek otázky ohľadne tábora alebo nás vedúcich prosím adresujte na chorvatsko@lifecamp.sk , alebo volajte +421918534754.

Vyhlásenie

Musí dieťa mať vaše písomne vyhlásenie, že sa môže zúčastniť tábora. Stačí, aby ste formulovali váš súhlas, že vaše dieťa (meno, priezvisko, rodné číslo a adresa) sa zúčastní tábora Lifecamp, pridáte podpis, prehlásenie budeme kontrolovať pri odchode na tábor

Poistenie

Poistenie vášho dieťaťa nie je v cene zájazdu. Poistenie je preto vašou zodpovednosťou.

Doprava

Doprava bude realizovaná klimatizovaným autobusom z Bratislavy. Dopravu zabezpečuje CK AZAD. Nástupné miesto a čas odchodu vám ohlásime 10 dní pred odchodom.

Zdravotné problémy

Budeme mať kontakt na miestneho lekára, v prípade núdze. Tiež vás prosíme, aby vaše deti vyznačili v prihlasovacom formulári, že berú nejaké lieky a pod. Na tábore bude osoba so zdravotnícky kurzom.

Táborová dohoda

Prosíme, aby vaše dieťa prečítalo táborovú dohodu medzi vedúcimi a účastníkmi. Táto dohoda nám slúži ako dobrý nástroj pre zabezpečenie príjemného a bezpečného pobytu pre všetkých účastníkov campu. V prípade hrubého porušenia tejto dohody, vás samozrejme budme kontaktovať.

Kontakt počas tábora

Telefóne čislo +421918534754  je číslo na hlavného vedúceho tábora -Maťa Štuka

Počas trvania tábora budeme zavesovať fotky z priebehu tábora na FB Lifecamp a instagram lifecamp.sk

Pozrite si náš posledný camp v Chorvátsku