Lifecamp 2010

Miesto: Mali Lošinj, Chorvátsko

Cesta a sobota

Z Blavy sme vyrazili o 19.00 hod a ráno o 7.00 sme už boli na trajekte, ktorý nas previeziel na ostrov Cres a odtiaľ sme pokračovali na ostrov Lošinj. Trajekt bol úžasný, bolo to skoré ráno a more bolo velmi krásne! Po príchode do hostela sme si odpočinuli (niektorí to naozaj potrebovali 🙂 a šli sme otestovať najbližšiu pláž. Večer na nás čakalo úvodné video s názvom „Life is good“ a zoznamovačky.

Nedeľa, téma: It’s my Life  (Jon Bon Jovi)

Deň sme odpálili týmto skvelým songom. Niektorí šli do kostola. Niektorí do mesta a na pláž. Poobede sme sa vybrali všetci na vychýrenú pláž Čikat, na ktorú kedysi chodili váľať šunky aj aristokratické zvieratá z Rakúsko- Uhorskej monarchie. Vychutnali sme si to tiež 🙂

Pondelok, téma: Life is a dream

V skupinkách sme dali dobrú reč o našich snoch. Poobede more. Opäť začalo viac pripekať. Babi boli happy, že chytajú bronz. Večer sme mali grill party s dreamboxom a filmom Crash. Úplna pohodka!

Utorok, téma: Life is about love

Polovica z nás sa po raňajkách vybrala na výlet loďou na ostrov Susak (pieskový ostrov). Druhá polovica strávila deň  na Čikate. Cestou tam sme sa stavili v meste na zmrzku a tak. Večer sme sa všetci stretli na Hosteli. Výletníci z lode prišli „prihoretí“ a Mary- zdravotníčka mala čo natierť. Zásoby Panthenolu sa scvrkli na minimum 🙁

Rasťo vravel, že videl delfína 🙂

Streda, téma: Life is not easy

Po včerajšom výlete, bolo polovica ľudí „mŕtvych“ takže sme doobedné plážovanie vypustili a zostali sme na hosteli. Pobede sme skúsili novú pláž Veli žal, bolo stobodová  a odvtedy sme chodili iba tam. Večer sme si urobili picknic na miestnej pláži. Niektorí skúsili „night swimming“ cool was it!

Štvrtok, téma: Life is for living

Čas sa pomaličky napĺňa, ale my si to chceme uiť plnými dúškami. Vybrali sme sa na prechádzku do vedľajšieho mestečka Veli Lošinj. Je to malebne rybárske mestečko s nádherným výhľad dom na celý ostrov. Večer sme sa vybrali do mesta na koncert kapely „the songs killers“ Posedieť v prístave počúvať muziku a piť pri tom niečo osviežujúce, či skusnúť hranolky. Krásny večer!

Piatok, téma: Life is for sharing

Tento deň je náš! Je to posledný celý deň. Zajtra večer už odchádzame spať. Užili sme si do sýtosti more.Večer sme mali party na rozlúčku. Podávali sa soft drinky a zmrzlina. Bežala projekcia s dico klipmi, sviečky na terase… pohodička. Keď sme sa dostávali do obrátok, tak nás prišli policajti poprosiť, aby sme to stíšili 🙁 tak sme sa presťahovali do telecvične a pokračovali sme s Karaoke show! Ináč klubúk dole, niektoré výkony boli strhujúce.

Sobota a cesta späť

Skvelá Karaoke show pokračovala asi do 2.00 hod Keďže v poslednú noc nikto nejde spať, pozreli sme si ešte filmík. Ráno sme pobalili caky- paky, išli na pláž a v podvečer sme naskákali do busu. V nedeľu ráno sme boli opäť v „milovanej“ Blave:-)